Nabór pracowników do nowo powstającego Żłobka!

7.8.2017

W związku z planowanym otwarciem Żłobka „Bożego Miłosierdzia” w Zabrzu,
Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji Gliwickiej
ogłasza nabór na następujące stanowiska pracy:

• Kierownik żłobka
    (wymagania: wyższe wykształcenie pedagogiczne, minimum 5 lat stażu na kierowniczym stanowisku, aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne )
  • Opiekunka dziecięca
    (wymagania: aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne, kurs opiekunki dziecięcej/wykształcenie pedagogiczne)
  • Pielęgniarka
    (wymagania: uprawnienie do wykonywania zawodu, doświadczenie w pracy z dziećmi, aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne)
  • Pomoc kuchenna
    (wymagania: aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku)
  • Sprzątaczka (wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku)
  • Gospodarz obiektu (wymagania: umiejętność wykonywania drobnych prac remontowo-budowlanych, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku)

Organizujemy również bezpłatne praktyki dla opiekunek dziecięcych, które ukończyły szkołę, a nie pracowały w zawodzie, lub nie odbyły kursu.
Po zakończeniu szkolenia możliwe jest podjęcie stabilnego zatrudnienia.

Zgłoszenia, zawierające CV oraz list motywacyjny, przyjmowane są od 01.06.2017 r.
do 31.08.2017 r. w sekretariacie Domu Dziennego Pobytu „Rodzina”
Caritas Diecezji Gliwickiej, przy ul. Wolności 586, 41-806 Zabrze lub mailowo
kontakt@dom-rodzina.pl

Po odbyciu okresu próbnego proponujemy zatrudnienia
na podstawie umowy o pracę!